Růst člověka

aneb průvodce zákonitostmi a nástrahami lidského růstu..


Značky – Pier-sign

Co je tak zajímavé na piercingu, že ho každý musí mít? A co je to za marketing? A co je to za význam?

Piercing i tetování jsou dva z trvalých způsobů, jak poničit tělo fyzické, aby více odpovídalo vašim tělům mentálním a emocionálním – spoustě lidí se takovým zhyzděním uleví, protože se tak vyrovná napětí mezi jejich jednotlivými těly. Je to stejné jako když si člověk propláchne hlavu alkoholem, nebo se něčeho přejí nebo použije cigaretu na získání nadhledu nad nějakou situací.

Piercing modifikuje tělesné reakce a někdy i některé funkce, a především, stejně jako tetování modifikuje vytváření pocitů. Pocity (emoce) jsou zprávy těla o tom, co se s vámi teď aktuálně děje. Pominu teď fakt, že většina vašich emocí je z výchovy přelhaná, protože na to byste dokázali jejich pečlivým zkoumáním přijít a najít pravdu. Piercing i tattoo vám však i ty přelhané emoce ještě zkreslí, takže většina z vás celou svou pravdu už nikdy nenajde. Je to jako posuzovat svůj vzhled podle obrazu ve zprohýbaném zrcadle..

Co je piercing

Piercing je předmět povětšinou kovový, a v dnešní době, kdy celý prostor nad Zemí neustále křižují stovky milionů nejrůznějších vln, zdá se vám opravdu dobrý nápad strkat si do těla anténu, kus kovu, který na to všechno určitým způsobem reaguje a distribuuje vám to po těle? To snad ani tetování není tak nebezpečné..

..vražte si piercing do pupíku a rozlučte se se svou třetí čakrou: neexistuje rychlejší ani účinnější způsob, jak trvale rozbít svou integritu. Vražte si ho do jazyka, a vězte, že jednak jste ochromili svůj hmat, základní lidský smysl, a rezignovali jste na chuť. Dejte si ho do nosu a do ucha a opět poškodíte hmat a filtrujete čich a sluch. Propíchněte si obočí a odfiltrujte si zrakové vjemy, připevněte si anténku na pohlavní orgány a omezte své sexuální prožitky na to, co vám vláda, která vám piercing prodala, prožít dovolí.

Připevněte si piercing kamkoliv na tělo, protože každý kousíček kůže má vztah k nějakému orgánu, který můžete sešrotovat nebo vyřadit z provozu. Kdyby tělo protestovalo, klidně ho znásilněte ještě jiným piercingem nebo třeba tetováním, a kdybyste se pak vůči svému tělu náhodou necítili dobře, připomeňte mu, že 1. život je boj, 2. na něco umřít musíte a 3. tělo má jít do hrobu zhuntované..

..víte, kdybyste už dříve nevěřili těmto třem argumentům, nikdy byste si nenechali na tělo tak hrubě sáhnout.

Tím se dostávám k tomu, že tak či onak, piercing je nástroj zkušenosti a růstu a rozhodně nemám v úmyslu vám ho vymlouvat. Tlak naší společnosti na lidi je tak strašný, že mu nelze bez přípravy dost dobře vzdorovat.

Na druhou stranu, když potkám někoho s piercingem, automaticky se k němu chovám jako k zadanému – a pro mě k mrtvému – kusu dobytka. Už to pro mě není člověk, ale inventární položka některé vesmírné mocnosti, něco, co se rozhodlo být otrokem ne v pozemském, ale ve vesmírném měřítku, a nechalo se za tím účelem označkovat.

Piercing jako nástroj

Piercing v pupíku odřízne tu šílenou psychickou pupeční šňůru a odfiltruje tak skoro celý (vnější) vliv matky. Piercing v uchu odrušuje rodičovské připomínky, v obočí vliv otce nebo některé zrakové vjemy, v nose čichové, a s piercingem kdekoliv v trojúhelníku smrti přijdete o své vlastní srdce a přestane vám vadit, že nežijete svůj život.

Tedy, i piercing může být, za jistých okolností a velmi uvážlivě použit, pomůckou, skutečným nástrojem osobního, duchovního růstu.. to se však netýká toho, když se někdo piercingem ozdobí proto, že to nosí všichni, že ho to dostane do určité společnosti, k určitým lidem, prostě z důvodu módy, a pak se to také netýká určitých umístění.

Například piercing v jazyce znamená vstupní kontrolu všeho, co k vám přichází, aby se nenarušilo vaše vlastnictví tou kterou entitou.. vlastně je to něco, čím se doupraví jídlo, které jíte, pití, slova, myšlenky.. Všechno, co přijímáte, dostane určitou omáčku (energetickou) a bude vám chutnat stejně. Jako byste si dávali k jídlu cokoliv s kečupem, akorát na mnoha úrovních naráz.

Piercing v pohlaví má obdobné účinky, ale na to, co z vás vychází. Pokud něco neprojevujete, jako by to ani nebylo, a po určité době to ve vás prostě odumře a abyste to mohli použít, budete to muset vzkřísit. To něco může být jak přirozená sexualita (životní síla a i její přirozené projevy), tak i to, co sníte a co z vás nebude moct ven atd. atd.

Piercing pohlaví je ta nejdůležitější součást plánované sterilizace lidstva, které – pokud ten plán vyjde – bude moct souložit pouze uměle, za pomoci viagry atd., a které i přesto možná bude odkázáno na umělé oplodnění.. a další umělé technologie. Ta sterilizace je však jen jednou složkou plánované mutace, v níž hrají svou roli snad všechny druhy piercingu.

Podobně je piercing bradavek – a zvlášť těch ženských – nástrojem sterilizace. Filtrujete si jím vliv matky a toho jejího nafukování a dmutí mateřských nároků (no, prsou), ale zároveň u sebe proklínáte lidské mateřství jako takové a chystáte si (ženy) upravené mateřské mléko.. a možná i problémy s kojením, a deformované pochopení celé živitelské role.

To se nakonec týká i mužů, takže časem už nebude nikdo, kdo by dokázal odhalit, jaká byla živitelská role původně, jak byla zmanipulována matriarchátem a jak zpřevracena patriarchátem. Toto piercing pomůže zmutovat neboli zapomenout navždy.

Tím vším chci říct, že každý piercing a vlastně i tetování je určitým nástrojem, ať chcete, nebo nechcete, a jen málokdy je to nástroj váš (resp., já žádný takový příklad ani neznám, ale musím to tak formulovat proto, že teoreticky možné to je), a ani u vědomého použití to nikdy není nástroj jen váš..

Důsledky

Obecně platí, že pokud máte nějaký vzor, neřídíte svůj život podle svého uvážení, ale podle svého vzoru. Přemýšleli jste někdy nad tím, kdo řídí ten váš vzor? A jak? Umíte si představit, že lidé v showbussinessu, podobně jako v politice jsou pod vlivem vnějšího, ale také vnitřního ovlivňování?

Vnější ovlivňování vidíte dobře – nikdo nemůže přehlédnout změny v chování a projevech politiků, kteří byli zvoleni do důležitých funkcí, stejně jako v chování lidí (např. členů úspěšných kapel), kteří se dostali na výsluní. Přesto si ho většina z vás vůbec nevšímá a tváří se, že nic takového jako vnější ovlivňování neexistuje. Neumím si představit, co vám za těchto okolností řekne zpráva o ovlivňování vnitřním.. ale aspoň vám to řeknu.

Pokud nosíte něco kvůli značce, žijete cizí příběh, necháváte si přepsat své nitro něčím, co žádným způsobem nedokážete kontrolovat, a co většina lidí nikdy nedokázala ani odhalit. Lidé hrdě.. spíš pyšně nosili značku, připadali si jako „něco”, a celým svým bytím tak vyživovali nějaký cizí projekt, cizí bytosti.

Každá značka vždycky vede z nitra do nitra.

A na co že nás zvyká móda piercingu? No přece na čipování. Za pár let (nebo týdnů?) tu bude nový, extramódní druh piercingu, který nebude vůbec levný a bude mít „nový, lepší“ vzhled a několik nedokumentovaných funkcí. Bude doprovázen slogany ve smyslu „neodkládám ho ani na chvíli“, a uvidíte: nejenže se všichni budou moct přetrhnout, aby byli očipováni, všichni si celou tu šarádu ještě rádi zaplatí..

..a nebo to bude distribuováno tím systémem, jakým se dostal do módy Google? Že to bude velmi kvalitní, zadarmo, zcela bez reklamy, jen na doporučení, během pár let úplně všude, se spoustou funkcí, které nebudou nijak dokumentovány?


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info